Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - logo Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - zdjęcie


Strona główna arrow Rok 2005/2006 arrow Konkursy

Konkursy w roku 2005/2006 Utwórz PDF Drukuj


Informacje o osiągnięciach uczniów Szkoły Filialnej w Rymanowie Zdroju w roku szkolnym 2005/2006 


Oddział młodszy - nauczyciel prowadzący: Elżbieta Pelczarska i Małgorzata Ziajka

Uczestnik konkursu

Forma

Organizator

Etap

Efekt

Data 

Gabriel Godzik
Anna Kuszel
Paulina Smerecka

Konkurs Talentów Przedszkolnych "O Nagrodę Pluszowego Misia" - zdjęcia

GOK Rymanów

gminny

GRAND PRIX

marzec

Karina Bolanowska
Natalia Zygmunt

wyróżnienie

Karol Jurasz
Julia Krzysztyńska
Izabela Ozimina
Michalina Śliwka

wyróżnienie

Gabriel Godzik
Anna Kuszel
Paulina Smerecka

XIII Powiatowy Festiwal Twórczości Dziecięcej "Skrzacik" - zdjęcia

Ośrodek Kultury w Iwoniczu Zdroju

 powiatowy

wyróżnienie specjalne w kategorii Inscenizacja

czerwiec

Michalina Śliwka
Natalia Zygmunt

uczestnictwo

Karol Jurasz
Dominika Kabiesz
Izabela Ozimina

uczestnictwo
uczestnictwo
uczestnictwo


Zerówka
 - nauczyciel prowadzący: Krystyna Przybylska i Agnieszka Szul

Uczestnik konkursu

Forma

Organizator

Etap

Efekt

Data 

Julia Lisowska

"IV Mikołajkowe Spotkania z Piosenką Dziecięcą" - zdjęcia

"Oratorium Twój Dom" w Krośnie

wojewódzki

II miejsce

grudzień

Julia Lisowska

VII Konkurs Kolęd i Pastorałek" - zdjęcia

Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym

wojewódzki

wyróżnienie

grudzień

Julia Lisowska

XI Konkurs Kolęd i Pastorałek "Na nutę kantyczek"

Jasielski Dom Kultury

powiatowy

wyróżnienie

grudzień

Aleksandra Śliwka
Norbert Zając
Julia Lisowska
Kaja Rysz
Kamila Sokołowska
Patryk Zięba

XXIII Przegląd Filmów Dziecięcych "O uśmiech i radość dziecka"

GOK Rymanów

gminny

I miejsce
II miejsce

uczestnictwo
uczestnictwo
uczestnictwo
uczestnictwo

styczeń

Julia Lisowska
Aleksandra Śliwka

V Konkurs Piosenki Religijnej - zdjęcia

Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym

powiatowy

uczestnictwo
uczestnictwo

luty

Szymon Halerz
Dominik Kowalski
Adrianna Lichaj
Kaja Rysz
Kamila Sokołowska
Aleksandra Śliwka
Norbert Zając

V Konkurs Plastyczny "Maluchy malują" - zdjęcia

Osiedlowy Dom Kultury "Gagatek" w Sanoku

rejonowy

uczestnictwo
uczestnictwo
uczestnictwo
uczestnictwo
uczestnictwo
wyróżnienie
uczestnictwo

marzec

Emilia Chmiel
Konrad Ziemba
Kacper Żaromski

Konkurs Talentów Przedszkolnych "O Nagrodę Pluszowego Misia" - zdjęcia

GOK Rymanów

gminny

wyr. specjalne

marzec

Jakub Munz
Aleksandra Śliwka
Olga Zacharzewska

wyróżnienie

Marta Chentosz
Klaudia Wołczańska
Piotr Ziajka

wyróżnienie

 Kaja Rysz
Kamila Sokołowska

wyróżnienie

 Lidia Kasperkowicz
Kamil Smerecki

wyróżnienie
wyróżnienie

Jakub Munz
Aleksandra Śliwka
Olga Zacharzewska

XIII Powiatowy Festiwal Twórczości Dziecięcej "Skrzacik" - zdjęcia

Ośrodek Kultury w Iwoniczu Zdroju

 powiatowy

wyróżnienie specjalne w kategorii Inscenizacja

czerwiec

Zespół "Zdrojaczki" w składzie:
Adrianna Lichaj
Kaja Rysz
Kamila Sokołowska
Aleksandra Śliwka
Klaudia Wołczańska
Olga Zacharzewska
Krzysztof Hanus
Kamil Smerecki
Norbert Zając
Piotr Ziajka
Patryk Ziemba
Kacper Żaromski

wyróżnienie specjalne w kategorii Taniec

Marta Chentosz
Klaudia Wołczańska
Piotr Ziajka

uczestnictwo

Emilia Chmiel
Konrad Ziemba
Kacper Żaromski

uczestnictwo

Lidia Kasperkowicz

uczestnictwo


Klasa Ib
- nauczyciel prowadzący: Marta Dąbek

Uczestnik konkursu

Forma

Organizator

Etap

Efekt

Data 

Kamil Jankowicz
Eliza Niemczyk

XIV Konkurs Piosenki "Aleją gwiazd" - zdjęcia

GOK Rymanów

gminny

uczestnictwo
uczestnictwo

październik


Klasa Ib
- nauczyciel prowadzący: Maria Prugar

Uczestnik konkursu

Forma

Organizator

Etap

Efekt

Data 

Adrianna Bolanowska
Eliza Niemczyk
Adrian Rygiel
Jan Smerecki
Sylwia Solecka
Jakub Ziemba

VII Powiatowy Konkurs Plastyki Dzieci i Młodzieży "Droga do niepodległości"

GOK Rymanów

gminny

uczestnictwo
uczestnictwo
uczestnictwo
uczestnictwo
uczestnictwo
uczestnictwo

listopad

Adrianna Bolanowska
Kamil Jankowicz
Martyna Niemczyk
Adrian Rygiel
Jan Smerecki
Jakub Ziemba

XXIII Przegląd Filmów Dziecięcych "O uśmiech i radość dziecka"

GOK Rymanów

gminny

uczestnictwo
uczestnictwo
uczestnictwo
uczestnictwo
uczestnictwo
uczestnictwo

styczeń

Sylwia Solecka
Anna Wójcik

Konkurs Plastyczny "Rymanów -  moje miasto" - zdjęcia

Burmistrz Gminy Rymanów, GOK Rymanów

gminny

I miejsce
II miejsce

marzec


Klasa IIb - nauczyciel prowadzący: Urszula Koźma

Uczestnik konkursu

Forma

Organizator

Etap

Efekt

Data 

Aleksandra Kędzior
Marta Sołtysik

XIV Konkurs Piosenki "Aleją gwiazd" - zdjęcia

GOK Rymanów

gminny 

nominacja
nominacja

październik

Aleksandra Kędzior
Marta Sołtysik

II miejsce
wyróżnienie

"Młode gwiazdy" w składzie:
Aleksandra Kędzior
Karolina Rygiel
Marta Sołtysik
Izabela Szajna
Zuzanna Śliwka

"VI Mikołajki Teatralne - spotkanie z satyrą" - zdjęcia

Krośnieński Dom Kultury, GOK Rymanów

gminny

nominacja

listopad

"Koncertowa ekipa" w składzie:
Marta Sołtysik
Karolina Rygiel
Marek Zając

wyróżnienie

Marta Sołtysik

nominacja

Aleksandra Kędzior
Konrad Kopecki
Kanrad Rajchel
Karolina Rygiel
Marta Sołtysik
Zuzanna Śliwka
Marek Zając

"IV Wystawa Plastyki Dziecięcej"

Krośnieński Dom Kultury

powiatowy

uczestnictwo
uczestnictwo
uczestnictwo
uczestnictwo
uczestnictwo
uczestnictwo
uczestnictwo

listopad

Mateusz Hanus
Aleksandra Kędzior
Adam Komar
Eryk Pitrus
Wojciech Rajchel
Karolina Rygiel
Marta Sołtysik
Zuzanna Śliwka
Marek Zając

VII Powiatowy Konkurs Plastyki Dzieci i Młodzieży "Droga do niepodległości" - zdjęcia

GOK Rymanów

gminny

nominacja
nominacja
nominacja
nominacja
nominacja
nominacja
nominajca
nominacja
nominacja

listopad

Zuzanna Śliwka

Starostwo Powiatowe w Krośnie, UG w Jedliczu, GOK w Jedliczu

powiatowy

II miejsce

Aleksandra Kędzior
Marta Sołtysik

"IV Mikołajkowe Spotkania z Piosenką Dziecięcą" - zdjęcia

"Oratorium Twój Dom" w Krośnie

wojewódzki

uczestnictwo
uczestnictwo

grudzień

Marta Sołtysik

"VII Konkurs Kolęd i Pastorałek" - zdjęcia

Gminny Ośrodek Kultury w Miejscu Piastowym

wojewódzki

uczestnictwo

grudzień

Aleksandra Kędzior
Marta Sołtysik

"Konkurs Kolęd Pastorałek i Piosenki Ludowej" - zdjęcia

Towarzystwo Miłośników Muzyki i Folkloru w Krośnie, GOK Rymanów

gminny

uczestnictwo
nominacja

grudzień

Marta Sołtysik

Towarzystwo Miłośników Muzyki i Folkloru w Krośnie, Krośnieński Dom Kultury

wojewódzki

uczestnictwo

Marta Sołtysik

Przegląd "Najpiękniejsze Baśnie Świata"

Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie, GOK Rymanów

gminny

nominacja

grudzień

Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie

wojewódzki

nagroda

Krystian Wołtosz
Aleksandra Kędzior
Jakub Krukar
Marta Sołtysik
Karolina Rygiel
Zuzanna Śliwka

XXIII Przegląd Filmów Dziecięcych "O Uśmiech i Radość Dziecka"

GOK Rymanów

gminny

I miejsce
uczestnictwo
uczestnictwo
uczestnictwo
uczestnictwo
uczestnictwo

styczeń

Aleksandra Kędzior
Eryk Pitrus

Konkurs Plastyczny "Rymanów -  moje miasto" - zdjęcia

Burmistrz Gminy Rymanów, GOK Rymanów

gminny

III miejsce
wyróżnienie

marzec

Adam Komar
Karolina Rygiel
Marta Sołtysik

Izabela Szajna

II Konkurs Recytatorski "Tropem Współczesnej Poezji" - zdjęcia

Krośnieński Dom Kultury, GOK Rymanów

gminny

uczestnictwo
nominacja
nominacja

uczestnictwo

marzec

Karolina Rygiel
Marta Sołtysik

Krośnieński Dom Kultury

powiatowy

nagroda
nagroda

kwiecień

Marta Sołtysik

XIII Targi Satyryczne "KOGLE MOGEL" - zdjęcia

GOK Miejsce Piastowe

powiatowy

wyróżnienie

kwiecień

Mateusz Hanus
Aleksandra Kędzior
Karolina Rygiel
Marta Sołtysik
Izabela Szajna
Zuzanna Śliwka

Konkurs Plastyczny na plakat "Międzynarodowy Dzień Ziemi 2006" - zdjęcia

Zespół Karpackich Parków Krajobrazowych, Nadleśnictwo Rymanów, Urząd Gminy

gminny

uczestnictwo
uczestnictwo
uczestnictwo
wyróżnienie
uczestnictwo
II miejsce

kwiecień

Aleksandra Kędzior
Karolina Rygiel
Marta Sołtysik

Konkurs Recytatorski "Poeci i pisarze dzieciom" - zdjęcia

Wojewódzki Dom Kultury, GOK Rymanów

gminny

uczestnictwo
nominacja
nominacja

kwiecień

Karolina Rygiel
Marta Sołtysik

Wojewódzki Dom Kultury, GOK Rymanów

rejonowy

wyróżnienie
nagr. główna

maj


Klasa IIIb
- nauczyciel prowadzący: Magdalena Kasperkowicz

Uczestnik konkursu

Forma

Organizator

Etap

Efekt

Data 

Joanna Krzysztyńska
Adrianna Różowicz
Gabriela Surmacz

XIV Konkurs Piosenki "Aleją gwiazd" - zdjęcia

GOK Rymanów

gminny

uczestnictwo
uczestnictwo
nominacja

październik

Gabriela Surmacz

wyróżnienie


Świetlica
 - nauczyciel prowadzący: Ewa Barańska

Uczestnik konkursu

Forma

Organizator

Etap

Efekt

Data 

Aleksandra Kędzior
Karolina Rygiel
Marta Sołtysik
Izabela Szajna
Zuzanna Śliwka
Krystian Wołtosz
Partycja Zygmunt

Konkurs Plastyczny na plakat "Międzynarodowy Dzień Ziemi 2006" - zdjęcia

Zespół Karpackich Parków Krajobrazowych, Nadleśnictwo Rymanów, Urząd Gminy

gminny

uczestnictwo
uczestnictwo
uczestnictwo
uczestnictwo
uczestnictwo
uczestnictwo
uczestnictwo

kwiecień