Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - logo Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - zdjęcie


Strona główna arrow Rok 2006/2007

Rok 2006/2007
"Góra grosza" Utwórz PDF Drukuj

Image

Kolejny raz Samorząd naszej Szkoły przeprowadził zbiórkę pieniędzy pod hasłem "Góra Grosza". Efektem ponad tygodniowego zbierania "grosika do grosika" była suma 104 złote i 19 groszy. I choć wszystkie dzieci starały się uzbierać jak najwięcej pieniążków najlepsze okazały się "maluszki". Zebrana kwota w całości przeznaczona jest na pomoc dzieciom z domów dziecka.   Dziękujemy wszystkim!

 
Święto Odzyskania Niepodległości Utwórz PDF Drukuj
"W historii Polski, tak się składa, był kiedyś ponad wiek niewoli; 11 listopada nasz kraj z niewoli się wyzwolił." Tymi słowami, w przeddzień Święta Niepodległości, uczniowie z klasy IIb rozpoczęli uroczystą akademię. Na tle pięknej dekoracji dzieci recytowały wzruszające wiersze patriotyczne oraz śpiewały pieśni legionowe. Wszystko to było hołdem wdzięczności złożonym tym, co walczyli o wolność i niepodległość naszej Ojczyzny.

Image

zdjęcia...


 
Spotkanie z policjantem Utwórz PDF Drukuj

Image

zdjęcia...

Dnia 17 listopada naszą szkołę odwiedził sierżant Łukasz Filar z Komendy Miejskiej Policji w Krośnie, który jest przewodnikiem psa. Pan policjant opowiedział dzieciom o swojej ciekawej, ale niebezpiecznej pracy. Przedstawił również swojego podopiecznego, psa Ramzesa i zaprezentował jego umiejętności. Uczniowie przypomnieli sobie zasady bezpiecznego poruszania się po drodze oraz poznali sposoby właściwego zachowania się w przypadku kontaktu z niebezpiecznym zwierzęciem. Spotkanie to dostarczyło dzieciom wiele radości i niezapomnianych przeżyć.
Dziękujemy!

 
Andrzejki Utwórz PDF Drukuj
29 listopada 2006 roku nasz Samorządzik Szkolny przygotował dla dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniów z klas I i II dyskotekę andrzejkową. Podczas jej trwania, przy specjalnie przygotowanych kramikach, wróżki przepowiadały przyszłość: mówiły kto będzie miał szczęście lub udzielały przestróg. Wszyscy  bawili się wspaniale, humory dopisywały, a w powietrzu unosił się aromat magii i czarów... Cóż, wszystko co dobre szybko się kończy.

Image

zdjęcia...


 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 9 - 12 z 36