Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - logo Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - zdjęcie


Strona główna arrow Rok 2006/2007

Rok 2006/2007
Dzień Edukacji Narodowej Utwórz PDF Drukuj

Image

zdjęcia...

16 października odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Piękne i wzruszające wiersze oraz  piosenki w wykonaniu 5-latków były podziękowaniem dla nauczycieli za ich ciężką i odpowiedzialną pracę. Uwieńczeniem uroczystości było głośne "Sto lat" oraz symboliczny upominek dla wszystkich pracowników szkoły.

 
Pasowanie na ucznia klasy I Utwórz PDF Drukuj
19 października 2006 - to ważna data dla pierwszaków z naszej szkoły. Tego dnia zostali oni pasowani na uczniów. Uroczystość rozpoczęła się programem artystycznym, a że uczniowie klasy pierwszej potrafią pięknie recytować i śpiewać otrzymali gromkie brawa od Rodziców i zaproszonych gości. Następnie nastąpiło uroczyste ślubowanie i pasowanie, które po raz pierwszy odbyło się przy sztandarze szkoły, a także poświęcenie "plecaków". Po zakończeniu części oficjalnej wszyscy zasiedli do poczęstunku zorganizowanego przez Rodziców.

Image

zdjęcia...


 
"Kłamstwa kozy" - teatrzyk kukiełkowy Utwórz PDF Drukuj

Image

zdjęcia...

20 października naszą szkołę odwiedził teatrzyk kukiełkowy "Pinokio" z Nowego Sącza. W wykonaniu aktorów dzieci obejrzały spektakl pt. "Kłamstwa kozy", dzięki któremu przekonały się, że "kłamstwo ma krótkie nogi" i zawsze należy mówić prawdę. Przedstawienie dostarczyło małym widzom wielu pozytywnych emocji i wzruszeń, a gromkim brawom nie było końca.

 
Konkurs pioesnki "Aleją gwiazd" Utwórz PDF Drukuj
Jak co roku, już po raz XV w Gminnym Ośrodku Kultury w Rymanowie odbył się Konkurs Piosenki "Aleją gwiazd". Naszą szkołę reprezentował Kamil Jankowicz z klasy IIb, którego występ zachwycił publiczność. Talent wokalny młodego artysty doceniło również jury, wręczając mu nominację do Finału.   więcej... 
W Finale, który odbył się 26 października, Kamil otrzymał wyróżnienie.   więcej...

Image

zdjęcia...


 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 5 - 8 z 36