Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - logo Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - zdjęcie


Strona główna arrow Rok 2006/2007

Rok 2006/2007
Wycieczki szkolne Utwórz PDF Drukuj

Image

wycieczka 5 i 6-latków - zdjęcia...
wycieczka klasy II - zdjęcia... 

Maj i czerwiec to już tradycyjnie czas wycieczek szkolnych. Klasa II wybrała się na pielgrzymkę pokomunijną do Kalwarii Zebrzydowskiej, Wadowic i Łagiewnik. Dzieci uczestniczyły w uroczystej Mszy Świętej, zobaczyły dom rodzinny Jana Pawła II i piękne Sanktuarium Miłosierdzia Bożego. Pięcio i sześciolatki zwiedziły Muzeum Misyjne w Miejscu Piastowym, Muzeum Rzemiosła w Krośnie i spotkały się ze strażakami Państwowej Straży Pożarnej. Wycieczki były bardzo udane i sprawiły wszystkim dzieciom wiele radości.

 
Dzień Dziecka Utwórz PDF Drukuj
1 czerwca to uroczyście obchodzone na całym świecie święto wszystkich dzieci. I nie inaczej było w naszej szkole. Wychowawczynie klas I i II, aby uprzyjemnić ten dzień, przygotowały dla swoich podopiecznych wiele atrakcji. Już rano rozpoczęły się rozgrywki sportowe. Były zawody, konkursy indywidualne jak i grupowe. Zwycięscy poszczególnych konkurencji zostali nagrodzeni, ale i Ci, którzy mieli w ten dzień mniej szczęścia otrzymali coś na osłodę. Gdy emocje związane z rozgrywkami sportowymi troszkę opadły do zabawy dołączyły dzieci przedszkolne. Śmiechu i radości było co niemiara, bo zabawy i konkursy przy muzyce sprawiły dzieciom ogromną przyjemność. Na zakończenie dzieci szkolne miały możliwość wykazać się swoimi talentami plastycznymi w konkursie "Dzieci świata". Najpiękniejsze prace zostały oczywiście nagrodzone. Zabawa była tak świetna, że dzieci wcale nie miały ochoty rozstawać się ze swoimi paniami.

Image

zdjęcia...


 
Festiwal Twórczości Dziecięcej Utwórz PDF Drukuj

Image

zdjęcia...

5 czerwca w Iwoniczu Zdroju odbył się XIV Powiatowy Festiwal Twórczości Dziecięcej "Skrzacik", na którym dzieci z naszych oddziałów przedszkolnych, jako jedyne, reprezentowały gminę Rymanów. Przedszkolaki rywalizowały w trzech kategoriach: piosenka, taniec oraz wiersz i inscenizacja. Pomimo dużej konkurencji nasi mali artyści zdobyli aż 4 wyróżnienia specjalne. Ponadto Grand Prix Festiwalu i Nagroda Starosty Krośnieńskiego za całokształt pracy została przyznana oddziałom przedszkolnym przy Szkole Filialnej w Rymanowie Zdroju. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i drobne upominki.
Gratulujemy!   więcej...

 
Zakończenie roku szkolnego Utwórz PDF Drukuj
22 czerwca zakończył się rok szkolny 2006/2007. Po Mszy Św. odbyła się uroczysta akademia, którą przygotowały sześciolatki. W wierszach i piosenkach dzieci pożegnały swoje panie, kolegów i zabawki. Na zakończenie "zerówki" starszaki otrzymały pamiątkowe dyplomy i wyprawki. Natomiast najlepsi uczniowie klasy I i II dostali nagrody książkowe za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. Docenieni zostali również rodzice, którym wręczono podziękowanie za aktywny udział w życiu szkoły. Po zakończeniu części artystycznej uczniowie otrzymali upragnione świadectwa.

Image

zdjęcia...


 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 33 - 36 z 36