Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - logo Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - zdjęcie


Strona główna arrow Rok 2006/2007

Rok 2006/2007
Magik w szkole Utwórz PDF Drukuj

Image

zdjęcia...

10 stycznia 2007 roku dzieci z naszej szkoły brały udział w ciekawej lekcji iluzji. Zajęcia prowadził Magik, który pokazywał dzieciom różne sztuczki i "czary". Uczniowie bardzo aktywnie brali udział w pokazie, na miarę swoich możliwości pomagając iluzjoniście. Ta niecodzienna lekcja na długo zapadnie dzieciom w pamięci.

 
Święto Babci i Dziadka Utwórz PDF Drukuj
W czwartkowe popołudnie, 25 stycznia 2007 roku, w naszej szkole zrobiło się bardzo gwarno, wesoło i tłoczno. Ponad 80 babć i dziadków przybyło na uroczyste spotkanie z okazji Ich święta. Z radością i wzruszeniem podziwiali oni występy swoich wnucząt. Były humorystyczne wiersze i inscenizacje, rytmiczne piosenki i taneczna podróż dookoła świata. Piękne przedstawienie dziadkowie nagrodzili długimi i gromkimi brawami. Miłym zakończeniem były upominki od dzieci i słodki poczęstunek.

Image

zdjęcia...


 
Koncert Kolęd w Kościele Utwórz PDF Drukuj

Image

zdjęcia...

28 stycznia, na zakończenie okresu Świąt Bożego Narodzenia, w Kościele Parafialnym w Rymanowie Zdroju odbył się Koncert Kolęd. Wystąpili w nim również uczniowie z naszej szkoły: Kamila Sokołowska i Aleksandra Śliwka z klasy Ib oraz Kamil Jankowicz, Eliza Niemczyk i Sylwia Solecka - z IIb. Przed licznie zgromadzoną publicznością wykonali oni tradycyjne oraz mało znane kolędy i pastorałki. Parafianie i kuracjusze długo oklaskiwali występy małych artystów.

 
Zabawa choinkowa Utwórz PDF Drukuj
Motylki, biedronki, wróżki i kowboje przybyli 31 stycznia na nasz szkolny Bal Karnawałowy. Do tańca i zabawy porwała wszystkich muzyka w rytmach samby, jive, rock and rolla, walca i polki. Były konkursy z nagrodami i pyszny poczęstunek, o który zadbały mamy. Nikt nie "podpierał ścian", zabawa była wyśmienita. Ten wspaniały bal na długo pozostanie we wspomnieniach wszystkich jego uczestników.

Image

zdjęcia...


 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 21 - 24 z 36