Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - logo Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - zdjęcie


Strona główna arrow Rok 2006/2007

Rok 2006/2007
Zbiórka zabawek dla chorych dzieci Utwórz PDF Drukuj
Image

Już po raz trzeci dzieci z naszej szkoły przyłączyły się do Wielkiej Mikołajkowej Zbiórki Zabawek. W czasie jej trwania przynosiły do szkoły pluszaki i zabawki, którymi chciały się podzielić z dziećmi przebywającymi w szpitalu. Zebrane maskotki zostały przekazane do szkoły w Posadzie Górnej, skąd 6 grudnia przewieziono je do szpitala w Sanoku, ku wielkiej radości przebywających tam chorych dzieci.

Dziękujemy wszystkim, który okazali dobre serce!


 
Spotaknie z górnikiem Utwórz PDF Drukuj
4 grudnia, z okazji "Barbórki", naszą szkołę odwiedził górnik, pan Michał Chentosz, który przez ponad 30 lat pracował w kopalni węgla kamiennego w Jastrzębiu. Zaprezentował się on dzieciom w pięknym galowym stroju. W bardzo interesujący sposób opowiadał legendę o Św. Barbarze - patronce górników oraz o swojej trudnej i niebezpiecznej pracy w kopalni. Spotkanie to było dla dzieci niezwykle ciekawą i pouczającą lekcją. Miłym akcentem na zakończenie była dla wszystkich słodka niespodzianka od gościa.
Dziękujemy!

Image

zdjęcia...


 
Mikołaj w szkole Utwórz PDF Drukuj

Image

zdjęcia...

Tradycyjnie, jak co roku, 6 grudnia do szkoły zawitał Mikołaj z workiem pełnym prezentów. Długo oczekiwanego gościa dzieci powitały z ogromną radością i odrobiną strachu. Jednak Mikołaj w tym roku okazał się wspaniałomyślnym i hojnym, obdarowując wszystkich pięknymi prezentami. Dzieci również przygotowały niespodziankę dla Mikołaja w postaci wesołych wierszy i piosenek.

Dziękujemy Mikołaju! Do zobaczenia z rok!  


 
Konkurs Plastyki Dzieci i Młodzieży Utwórz PDF Drukuj
Gminny Ośrodek Kultury w Jedliczu zorganizował już po raz ósmy Powiatowy Konkurs Plastyki Dzieci i Młodzieży pod hasłem "Moja mała Ojczyzna". Wzięli w nim udział uczniowie z klasy Ib i IIb. Do eliminacji gminnych zakwalifikowało się kilka najładniejszych prac. Na etapie powiatu I miejsce (w swojej kategorii wiekowej) otrzymała Adrianna Bolanowska z klasy IIb, a wyróżnienie Klaudia Różowicz również z klasy IIb.
Gratulujemy!   więcej... 

Image

zdjęcia...


 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 13 - 16 z 36