Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - logo Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - zdjęcie


Strona główna arrow Rok 2006/2007

Rok 2006/2007
Rozpoczęcie roku szkolnego Utwórz PDF Drukuj

Image

zdjęcia...

4 września (dzięki Ministrowi Edukacji) uroczystą Mszą św. w Kościele w Rymanowie Zdroju rozpoczął się rok szkolny 2006/2007. Następnie dzieci, ich rodzice i nauczyciele udali się do szkoły. Podczas krótkiego apelu pani kierownik Maria Prugar powitała wszystkich bardzo serdecznie, życząc uczniom wielu sukcesów w nauce, a nauczycielom satysfakcji z pracy i cierpliwości. Po wakacyjnym wypoczynku, z nowym zapałem sił do pracy i uśmiechem na twarzy, wszyscy wkroczyli w nowy rok szklony.

 
Dzieci z zerówki robią surówkę Utwórz PDF Drukuj
Październik był dla 6-latków bardzo pracowitym miesiącem. W trakcie realizacji tematu "Gromadzimy jesienne zapasy" dzieci robiły surówkę z przyniesionych przez siebie warzyw. Mycie, obieranie, krojenie i szatkowanie było dla przedszkolaków nie lada wyzwaniem. Najwięcej kłopotów sprawiała im jednak cebula! Surówka - efekt wspólnej pracy - była "palce lizać". Przekonały się o tym również dzieci z młodszych grup.

Image

zdjęcia...


 
Jesienny piknik Utwórz PDF Drukuj

Image

zdjęcia...

12 października, w piękny, słoneczny dzień, odbył się jesienny piknik połączony z pieczeniem ziemniaków. W oczekiwaniu na chrupiące kartofelki dzieci brały udział w zabawach integracyjnych, tańcach i korowodach, a przy ognisku śpiewały piosenki. Ale warto było czekać! Pachnące, pieczone ziemniaki wszystkim bardzo smakowały. Impreza ta okazała się doskonałym pomysłem na zintegrowanie przedszkolaków z uczniami klas I - II.

 
Poświęcenie sztandaru szkoły Utwórz PDF Drukuj
13 października 2006 roku, w Kościele Parafialnym pw. św. Stanisława BM w Rymanowie Zdroju odbyło się uroczyste poświęcenie sztandaru naszej szkoły. Wzięli w nim udział wszyscy uczniowie, nauczyciele, rodzice i zaproszeni goście. Podczas Mszy św. ksiądz Proboszcz dokonał aktu poświęcenia. Ta piękna i wzruszająca uroczystość długo pozostanie w sercach całej społeczności szkolnej.
Przekazanie uczniom sztandaru  Zespołu Szkół Publicznych miało miejsce następnego dnia, w czasie uroczystego otwarcia hali sportowej przy szkole w Posadzie Górnej.

Image


 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 4 z 36