Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - logo Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - zdjęcie


Strona główna arrow Rok 2007/2008

Rok 2007/2008
XVI Konkurs Piosenki "Aleją gwiazd" Utwórz PDF Drukuj

Image

zdjęcia...

22 października, już po raz szesnasty, w Gminnym Ośrodku Kultury w Rymanowie, odbyły się eliminacje do Konkursu Piosenki "Aleją gwiazd". W tym roku naszą szkołę reprezentowało czworo dzieci: Marta Chentosz i Emilia Chmiel z klasy Ib, Aleksandra Śliwka z klasy IIb oraz Kamil Jankowicz z klasy IIIb. Nasi uczniowie zaśpiewali pięknie i pokonując dużą konkurencję, dwoje z nich (Marta i Kamil) otrzymali nominację do finału.
W dniu 25 października odbył się Finał XVI Konkursu Piosenki "Aleją gwiazd". Marta Chentosz i Kamil Jankowicz zdobyli wyróżnienie.   Gratulujemy!   więcej...


 
Występ w Zielonym Domku Utwórz PDF Drukuj

Na prośbę wychowawców z Zespołu Szkół Specjalnych w Rymanowie Zdroju, dzieci z oddziałów przedszkolnych, wystąpiły przed nauczycielami tejże szkoły z okazji ich święta. Przedstawienie odbyło się 22 października w "Zielonym Domku". Przed licznie zgromadzoną widownią 5 i 6-latki zaprezentowały swoje zdolności wokalne, recytatorskie i teatralne. W programie artystycznym dzieci podziękowały nauczycielom za ich pracę oraz w barwny sposób ukazały piękno "złotej polskiej jesieni". Publiczność doceniała wysiłek przedszkolaków, nagradzając ich długimi brawami. Mali artyści za swój występ otrzymali podziękowanie i słodkości.

Image

zdjęcia...


 
Teatr w szkole Utwórz PDF Drukuj

Image

zdjęcia...

"Bo w teatrze dzieją się dziwy:
opowieści z pozoru na niby.
Bo w teatrze dzieją się czary,
jak marzenia ze snów nie do wiary."

23 października, naszą szkołę odwiedził teatrzyk kukiełkowy "Pinokio" z Nowego Sącza. Aktorzy zaprezentowali sztukę pt. "Przygoda Janka i złej czarownicy". Było to przedstawienie mówiące o tym, że w życiu najważniejsze jest dobre serce i chęć niesienia pomocy innym. Dzieci z dużym zainteresowaniem obejrzały spektakl, a aktorów nagrodziły gromkimi brawami.


 
Pasowanie na ucznia klasy I Utwórz PDF Drukuj

Dzień 23 października, na długo zapadnie w pamięci pierwszoklasistów. W obecności pana Dyrektora, nauczycieli, księdza proboszcza oraz rodziców, odświętnie ubrane dzieci przedstawiły piękny program artystyczny i złożyły uroczyste ślubowanie. Od tej chwili stały się prawdziwymi uczniami, starającymi się wzorowo wypełniać swoje szkolne obowiązki. Miłym zakończeniem uroczystości był słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Image

zdjęcia...


 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 5 - 8 z 35