Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - logo Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - zdjęcie


Strona główna arrow Rok 2007/2008

Rok 2007/2008
Zakończenie klasy III Utwórz PDF Drukuj

Image

zdjęcia... 

W pięknie udekorowanej sali, w obecności rodziców, trzecioklasiści uroczyście pożegnali naszą szkołę. Program artystyczny składał się z dwóch części. W pierwszej dzieci w piosenkach oraz inscenizacjach wspominały wspólne chwile spędzone w szkole i przedstawiły kilka pomysłów na nadchodzące wakacje. W drugiej części zaprezentowały tańce polskie (polonez, kujawiak, trojak) i międzynarodowe (kowbojski, chiński, angielski). Wzruszeni rodzice długo oklaskiwali piękne występy swoich pociech. Po części oficjalnej przyszedł czas na wspólne biesiadowanie przy słodkim cieście i grillowanych kiełbaskach przygotowanych przez rodziców. Czas umilały rozmowy i piosenki śpiewane przy dźwiękach gitary.


 
Edukacja przyrodnicza 5 i 6 latków Utwórz PDF Drukuj

17 czerwca gościły w naszej szkole uczennice II klasy LO w Turaszówce. Alicja Borek, Agnieszka Górnicka, Dorota Kania i Paulina Hoc w ramach Konkursu pod hasłem "Czysty las" zorganizowanego przez Lasy Państwowe przeprowadziły dla 5 i 6 - latków ciekawą pogadankę na temat lasu i jego mieszkańców. Dzieci rozpoznawały drzewa po ich liściach, odgadywały zagadki, oglądały plansze ze zwierzętami oraz wykonywały w grupach plakaty przyrodnicze. Podsumowaniem zajęć było opracowanie "Dekalogu Młodego Przyrodnika", który powinien znać każdy, komu zależy na ochronie środowiska. Dla przedszkolaków była to niezapomniana lekcja przyrody, o której będą im przypominać pamiątkowe dyplomy i słodycze.   Dziękujemy!

Image

zdjęcia...


 
Zakończenie roku szkolnego Utwórz PDF Drukuj

Image

zdjęcia...

"Po raz ostatni zadźwięczał dzwonek,
jutro wakacje, lekcje skończone.
A treaz wszystkich czeka nagroda:
wakacje, słońce, piękna przygoda."

20 czerwca pożegnaliśmy uroczyście rok szkolny 2007/2008. Dzieci, nauczyciele i rodzice obejrzeli piękny program artystyczny o tematyce wakacyjnej przygotowany przez trzecioklasistów. Następnie wręczone zostały nagrody książkowe dla szczególnie wyróżniających się uczniów z klas I-III, dyplomy oraz wyprawki dla 6-latków i podziękowania za współpracę dla rodziców. Po części oficjalnej uczniowie rozeszli się do klas, gdzie odbyło się rozdanie świadectw. Po roku nauki i pracy dzieci udały się na zasłużony odpoczynek.

Życzymy udanych i bezpiecznych wakacji!


 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 33 - 35 z 35