Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - logo Szkoła Filialna w Rymanowie Zdroju - zdjęcie


Strona główna arrow Rok 2007/2008

Rok 2007/2008
Rozpoczęcie roku szkolnego Utwórz PDF Drukuj

Image

zdjęcia... 

"Wrzesień, wrzesień w naszej szkole,
klasy pełne słońca, pełne dzieci,
bo wakacje już dobiegły końca"

Wakacyjny czas odpoczynku szybko minął i 3 września, wszyscy wypoczęci oraz w doskonałych humorach powitaliśmy nowy rok szkolny 2007/2008. Przed nami dziesięć miesięcy nauki, zabawy z kolegami i wiele niezapomnianych przeżyć. Mamy jednak nadzieję, że nie zabraknie nam siły i chęci do pracy.


 
Jesienna wycieczka do lasu Utwórz PDF Drukuj

9 października 2007 roku, realizując temat "Jesienne barwy lasu", klasa IIIb wybrała się na wycieczkę do pobliskiego lasu. Uczniowie wnikliwie obserwując przyrodę poznawali życie lasu i jego mieszkańców. Dzieci na dwie godziny zamieniły się w "zielonych detektywów" i wykorzystując zmysł wzroku, węchu, słuchu i dotyku badały jesienną przyrodę. Była to dla trzecioklasistów wyprawa w krainę pięknych kolorów, zapachów i niezapomnianych widoków.

Image

zdjęcia...


 
Święto pieczonego ziemniaka Utwórz PDF Drukuj

Image

zdjęcia...

Tradycją szkoły stało się organizowanie "Święta pieczonego ziemniaka". W związku z tym, Samorządzik Uczniowski przygotował dla dzieci wiele atrakcji, takich jak: konkurs na "Ziemniaczanego ludzika", quizy, zawody sportowe, koncert jesiennych piosenek i pieczenie ziemniaków. Duże zainteresowanie wzbudziła ciekawie przedstawiona historia ziemniaka oraz inscenizacje z "kartoflem" w roli głównej. Kulminacyjnym punktem imprezy była degustacja ziemniaków wyjętych prosto z ogniska.


 
Dzień Edukacji Narodowej Utwórz PDF Drukuj

Uroczysta akademia z okazji Święta Edukacji Narodowej odbyła się w naszej szkole dnia 12 października. W tym roku przygotowały ją dzieci 5-letnie. W wierszach i piosenkach podziękowały wszystkim pracownikom szkoły za ich pracę oraz trud włożony w wychowanie młodego pokolenia. Kolorowa laurka była miłym upominkiem dla nauczycieli i pracowników obsługi.

Image

zdjęcia...


 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 4 z 35