• Nasza szkoła

  Już od ponad stu lat istnienia szkoły pedagogom i uczniom towarzyszy myśl Owidiusza: „Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo” („Kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem”). Jedynie ciężka praca jest receptą na sukces.

 • Wyjątkowe wycieczki

  Zwiedzamy nie tylko najbliższy nam Beskid Niski, ale również bywamy w Bieszczadach, Pieninach i Tatrach. Podziwiamy architekturę Krakowa, Wrocławia, Warszawy… Kształtujemy swe gusta estetyczne, słuchając koncertów w filharmonii, oglądając spektakle w teatrze i projekcje filmowe w kinie.

 • Chór Kantata

  Od 2005 roku działa chór Kantata, który swoimi występami uświetnia uroczystości szkolne i środowiskowe, wzbudzając podziw i aplauz widowni. Przynosi niewątpliwie chlubę naszej szkole.

 • Odkrywamy talenty

  W każdym uczniu, już od najmłodszych lat, odkrywamy i pielęgnujemy uzdolnienia artystyczne, matematyczne, sportowe i inne. Świadectwem naszej pracy są liczne sukcesy w konkursach, olimpiadach, festiwalach i zawodach sportowych.

 • Sukcesy sportowe

  Jesteśmy w czołówce najbardziej usportowionych szkół województwa podkarpackiego. Osiągamy znaczące sukcesy w różnych dyscyplinach: piłce ręcznej, koszykówce, biegach przełajowych…

 • Wysoki poziom nauczania

  Rzetelna i systematyczna praca pedagogów gwarantuje harmonijny i wszechstronny rozwój uczniów oraz otwiera im drzwi do najlepszych szkół ponadpodstawowych w regionie.

 

Informuję, że podczas zebrania Rady Rodziców ustalono, iż składaka na komitet rodzicielski w roku szkolnym 2020/2021 wynosi 30 zł.

Przewodnicząca Rady Rodziców
Sabina Buczek

 

 

Droga Dyrekcjo, Nauczyciele, Wychowawcy, Pracownicy Szkoły, Rodzice i Uczniowie
W oczekiwaniu na zbliżające się
Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok
Żegnamy minione miesiące
I pełni nadziei spoglądamy w przyszłość.
Pragniemy przeżyć
Niepowtarzalne świąteczne chwile
W pokoju i wzajemnej bliskości.
Serdeczne życzenia:
Zdrowia, pogody ducha,
Spełnienia wszystkich marzeń,
Zawodowej satysfakcji i wielu sukcesów

życzy…
Prezydium Rady Rodziców w Posadzie Górnej

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej w Posadzie Górnej zwraca się z prośbą do trójek klasowych o 100% frekwencję na zebraniach rady. Szanowni Państwo, od Was zależy dobro i rozwijanie się naszej młodzieży. Zachęcamy do odwiedzania strony szkoły, jak i zakładki Rady Rodziców. Tam będą na bieżąco zamieszczane informacje.

Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej w Posadzie Górnej informuje, że składka na komitet rodzicielski w roku szkolnym 2019/2020 wynosi 60 zł. Wymienioną składkę płaci tylko jedno dziecko (najstarsze) do wychowawcy klasy. Jeżeli wolą rodzica jest wpłata na pozostałe dzieci całej kwoty lub jej część, będzie to miłym gestem. Prosimy o wpłatę do 30.10.2019 roku.

                                                                                                                                        Rada Rodziców

Niech czas Świąt Bożego Narodzenia
 będzie pełen atmosfery radości,
wytchnienia i zatrzymania od codziennego pędu.
Życzymy, by Św. Mikołaj przyniósł Wam i nam wszystkim
 najpiękniejszy prezent - dużo miłości!
Życzymy wszystkim Rodzicom i ich Dzieciom
wszystkiego najlepszego.
Wesołych Świąt!

 

                  Prezydium Rady Rodziców w Posadzie Górnej.

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest;
nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”.

Jan Paweł II

PODZIĘKOWANIE

Rada Rodziców przy Zespole Szkół Publicznych w Posadzie Górnej
serdecznie dziękuje Rodzicom
za udział i zaangażowanie w organizację „Dnia Słodkości” w dniu 04.12.2018 r.

 

Przewodnicząca Rady Rodziców
Beata Dworzańska

W dniu 13.11.2018 r. odbyło się zebranie trójek klasowych. Na spotkaniu zostały poruszane kwestie organizacji „Dnia Słodkości”. Na liście wpisały się osoby chętne do upieczenia ciast i udzielenia na kiermaszu.
W dalszej części została podjęta decyzja co to organizacji „Mikołajek”. Decyzją Rady Rodziców było zakupienie słodyczy dla każdego ucznia oraz zapłacenie grupy konstrukcyjnej ,,Niepodległość”.

W dniu 31.10.2018 r. odbyło się zebranie Rady Rodziców. Na zebraniu poruszone zostały sprawy dotyczące utworzenia subkonta na którym gromadzone byłyby środki Rady Rodziców. Rada upoważniła pana dyrektora do jej reprezentowania w tej sprawie w urzędzie gminy Rymanów. Rada Rodziców przyznała dofinansowanie do teatrzyku. Poruszone zostały kwestie organizacji „Zabawy Andrzejkowej” dla uczniów. Ustalono zorganizowanie „Dnia Słodkości” w dniu 04.12.2018 r. uzyskany dochód przeznaczony zostanie na działalność Rady Rodziców. W tym celu zorganizowane zostanie zebranie trójek klasowych w dniu 13.11.2018 r., na którym zaplanowane zostaną szczegółowe działania.

Więcej artykułów…

 1. nius_2
 2. nius_1