• Nasza szkoła

  Już od ponad stu lat istnienia szkoły pedagogom i uczniom towarzyszy myśl Owidiusza: „Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo” („Kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem”). Jedynie ciężka praca jest receptą na sukces.

 • Wyjątkowe wycieczki

  Zwiedzamy nie tylko najbliższy nam Beskid Niski, ale również bywamy w Bieszczadach, Pieninach i Tatrach. Podziwiamy architekturę Krakowa, Wrocławia, Warszawy… Kształtujemy swe gusta estetyczne, słuchając koncertów w filharmonii, oglądając spektakle w teatrze i projekcje filmowe w kinie.

 • Chór Kantata

  Od 2005 roku działa chór Kantata, który swoimi występami uświetnia uroczystości szkolne i środowiskowe, wzbudzając podziw i aplauz widowni. Przynosi niewątpliwie chlubę naszej szkole.

 • Odkrywamy talenty

  W każdym uczniu, już od najmłodszych lat, odkrywamy i pielęgnujemy uzdolnienia artystyczne, matematyczne, sportowe i inne. Świadectwem naszej pracy są liczne sukcesy w konkursach, olimpiadach, festiwalach i zawodach sportowych.

 • Sukcesy sportowe

  Jesteśmy w czołówce najbardziej usportowionych szkół województwa podkarpackiego. Osiągamy znaczące sukcesy w różnych dyscyplinach: piłce ręcznej, koszykówce, biegach przełajowych…

 • Wysoki poziom nauczania

  Rzetelna i systematyczna praca pedagogów gwarantuje harmonijny i wszechstronny rozwój uczniów oraz otwiera im drzwi do najlepszych szkół ponadgimnazjalnych w regionie.

Skład Rady Rodziców

W dniu 20 września 2018 roku odbyło się zebranie „trójek klasowych”, w którym wzięło udział 29 osób. Spotkanie otworzyła i prowadziła Przewodnicząca Rady Rodziców w roku szkolnym 2017/2018 Pani Beata Dworzańska. Następnie podsumowała wydatki w roku bieżącym.
W części drugiej zebrania odbyły się wybory do nowego Zarządu Rady Rodziców.
Po zgłoszeniu kandydatów przeprowadzone zostały wybory, w wyniku których wybrany został nowy Zarząd w składzie:

Beata Dworzańska - Przewodniczący Rady Rodziców
Tomasz Rajnik - Zastępca Przewodniczącego

Grzegorz Wiśniowski - Sekretarz
Anna Bulik - Skarbnik
Anna Mazurek - Członek
Elżbieta Kasperkowicz - Członek
Małgorzata Hanus-Kuszel- Członek

 

Sekretarz Rady Rodziców
Grzegorz Wiśniowski