• Nasza szkoła

  Już od ponad stu lat istnienia szkoły pedagogom i uczniom towarzyszy myśl Owidiusza: „Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo” („Kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem”). Jedynie ciężka praca jest receptą na sukces.

 • Wyjątkowe wycieczki

  Zwiedzamy nie tylko najbliższy nam Beskid Niski, ale również bywamy w Bieszczadach, Pieninach i Tatrach. Podziwiamy architekturę Krakowa, Wrocławia, Warszawy… Kształtujemy swe gusta estetyczne, słuchając koncertów w filharmonii, oglądając spektakle w teatrze i projekcje filmowe w kinie.

 • Chór Kantata

  Od 2005 roku działa chór Kantata, który swoimi występami uświetnia uroczystości szkolne i środowiskowe, wzbudzając podziw i aplauz widowni. Przynosi niewątpliwie chlubę naszej szkole.

 • Odkrywamy talenty

  W każdym uczniu, już od najmłodszych lat, odkrywamy i pielęgnujemy uzdolnienia artystyczne, matematyczne, sportowe i inne. Świadectwem naszej pracy są liczne sukcesy w konkursach, olimpiadach, festiwalach i zawodach sportowych.

 • Sukcesy sportowe

  Jesteśmy w czołówce najbardziej usportowionych szkół województwa podkarpackiego. Osiągamy znaczące sukcesy w różnych dyscyplinach: piłce ręcznej, koszykówce, biegach przełajowych…

 • Wysoki poziom nauczania

  Rzetelna i systematyczna praca pedagogów gwarantuje harmonijny i wszechstronny rozwój uczniów oraz otwiera im drzwi do najlepszych szkół ponadpodstawowych w regionie.

Piłkarka ręczna Julia Bolanowska i trener Grzegorz Argasiński najlepsi w powiecie krośnieńskim!

Szczypiornistka Handball Posada Górna Julia Bolanowska i trener drużyny z Posady Górnej Grzegorz Argasiński zwyciężyli w etapie powiatowym 58 edycji wielkiego Plebiscytu Sportowego „Nowin”. Na 3. miejscu uplasowała się Nikolina Samborska.
Do dnia 5 stycznia 2018 roku trwa głosowanie w finałowym etapie wojewódzkim! 58. edycja wielkiego Plebiscytu Sportowego „Nowin” odbywa się tradycyjnie pod patronatem Marszałka Województwa Podkarpackiego - Władysława Ortyla. W plebiscycie można docenić sportowca z  lokalnej drużyny. Trenera, nauczyciela WF lub instruktora, który prowadzi swoich podopiecznych do sukcesów, albo juniora – dziecko, które już teraz przejawia ogromy talent sportowy.

 

Więcej…

Liczymy na wasze głosy!