Nasze piłkarki ręczne z gimnazjum wśród najlepszych 4 zespołów województwa podkarpackiego!

W dniu 24 marca 2017 roku w Głowience odbył się Półfinał Wojewódzki Gimnazjady w piłce ręcznej dziewcząt. Do zawodów zgłosiły się 4 najlepsze zespoły wyłonione z eliminacji rejonowych: Gimnazjum Posada Górna, Gimnazjum Krosno, Gimnazjum Haczów i Gimnazjum Besko. Mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym z zaliczeniem bezpośrednich spotkań rejonowych. Czas gry 2x12 minut. Nasze szczypiornistki zwyciężyły pewnie we wszystkich meczach a tym samym w całych zawodach, uzyskując awans do Finału Wojewódzkiego (4 najlepsze zespoły roku szkolnego 2016/2017).
Skład zwycięskiej drużyny: Michalina Śliwka, Alicja Staroń, Milena Hanus, Karolina Buczek, Kornelia Szul, Wiktoria Niemczyk, Oliwia Staroń, Julia Bolanowska, Nikola Zięba, Nikolina Samborska, Maria Przybyła, Natalia Józefczyk, Julia Krupianik, Antonina Szczęsna, Kinga Osękowska.

Wyniki poszczególnych spotkań:

  • Gimnazjum Besko - Gimnazjum Posada Górna 6:22
  • Gimnazjum Haczów - Gimnazjum Nr 5 Krosno 10:9
  • Gimnazjum Nr 5 Krosno - Gimnazjum Besko 17:11
  • Gimnazjum Posada Górna - Gimnazjum Haczów 19:1
  • Gimnazjum Besko - Gimnazjum Haczów 4:7
  • Gimnazjum Posada Górna - Gimnazjum Nr 5 Krosno 13:4

Klasyfikacja końcowa:

  1. Gimnazjum Posada Górna
  2. Gimnazjum Haczów
  3. Gimnazjum Nr 5 Krosno
  4. Gimnazjum Besko

Drużyna na co dzień trenowana jest przez Pana Artura Piotrowskiego i trenera Grzegorza Argasińskiego.
Gratulacje dla naszych dziewcząt!