Zlot Młodzieży PTSM

W dniach 3 - 6 października odbył się 30 Wojewódzki Zlot Młodzieży PTSM w Lesku. Grupa uczniów z naszej szkoły rozpoczęła wędrówkę 5 X szlakiem Myczkowce - Lesko. Choć trasa jest łatwa do pokonania, w piątek stała się "drogą przez mękę", gdyż deszcz lał strugami. Mokre buty, ubrania i błoto pod nogami utrudniały wędrówkę. Po kilku godzinach marszu dotarliśmy szczęśliwi do celu. Na miejscu czekał na utrudzonych wędrowców ciepły obiad i ...ciepła woda. Pokrzepieni, ruszyliśmy , by wziąć udział w karkołomnych konkursach wiedzy. Nadeszła noc - pora zwierzeń i nawiązywania nowych międzyszkolnych kontaktów i oczywiście pora zasłużonego odpoczynku. W sobotę nastąpiło uroczyste podsumowanie rajdu i rozdanie nagród. Wprawdzie nasza grupa nie osiągnęła oszałamiających sukcesów, ale zaznaczyła swoja obecność, plasując się w "złotym środku". W południe zadowoleni wróciliśmy do domów.