• Nasza szkoła

  Już od ponad stu lat istnienia szkoły pedagogom i uczniom towarzyszy myśl Owidiusza: „Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo” („Kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem”). Jedynie ciężka praca jest receptą na sukces.

 • Wyjątkowe wycieczki

  Zwiedzamy nie tylko najbliższy nam Beskid Niski, ale również bywamy w Bieszczadach, Pieninach i Tatrach. Podziwiamy architekturę Krakowa, Wrocławia, Warszawy… Kształtujemy swe gusta estetyczne, słuchając koncertów w filharmonii, oglądając spektakle w teatrze i projekcje filmowe w kinie.

 • Chór Kantata

  Od 2005 roku działa chór Kantata, który swoimi występami uświetnia uroczystości szkolne i środowiskowe, wzbudzając podziw i aplauz widowni. Przynosi niewątpliwie chlubę naszej szkole.

 • Odkrywamy talenty

  W każdym uczniu, już od najmłodszych lat, odkrywamy i pielęgnujemy uzdolnienia artystyczne, matematyczne, sportowe i inne. Świadectwem naszej pracy są liczne sukcesy w konkursach, olimpiadach, festiwalach i zawodach sportowych.

 • Sukcesy sportowe

  Jesteśmy w czołówce najbardziej usportowionych szkół województwa podkarpackiego. Osiągamy znaczące sukcesy w różnych dyscyplinach: piłce ręcznej, koszykówce, biegach przełajowych…

 • Wysoki poziom nauczania

  Rzetelna i systematyczna praca pedagogów gwarantuje harmonijny i wszechstronny rozwój uczniów oraz otwiera im drzwi do najlepszych szkół ponadgimnazjalnych w regionie.

XVI Konkurs Piosenki "Aleją gwiazd"

W dniach 22, 23 i 25 października 2007r. w Gminnym Ośrodku Kultury odbył się XVI Konkurs Piosenki "Aleją gwiazd". Tradycyjnie już, uczniowie pod opieką maestro Bogusława Malinowskiego, zdobyli liczne laury. Wyniki przestawiają się następująco:

W grupie wiekowej 7-9 lat:
Wyróżnienie specjalne- Aleksandra Markiewicz i Karolina Rajnik
Wyróżnienie- Gabriela Surmacz i Adrianna Różowicz
W grupie wiekowej 10-12 lat:
Wyróżnienie specjalne: Marta Sołtysik
Wyróżnienie specjalne: Julia Śliwka
W grupie wiekowej 13-16 lat:
I miejsce- Żaneta Wais
III miejsce- Natalia Walczak
GRAND PRIX -Agata Śliwka