Wspaniały sukces Marty!

Dnia 20 września 2007r. w Krośnie odbył się etap wojewódzki konkursu pt. "Stan wojenny - represje wobec społeczeństwa polskiego w latach 1981 - 1989". Uczennica klasy IIb Marta Byra zajęła I miejsce, a Katarzyna Ligenza z klasy IIIa zajęła III miejsce. Marta reprezentowała województwo podkarpackie na szczeblu centralnym. Konkurs odbywał się w Katowicach, w dniach 13 - 14 grudnia br. W trakcie zmagań konkursowych uczestnicy rozwiązywali test oraz podejmowali obronę napisanego wcześniej eseju na wybrany temat. Marta zajęła ostatecznie III miejsce. Podczas wojewódzkich obchodów rocznicy wprowadzenia stanu wojennego, dnia 16 grudnia w Sanoku, uczennice Marta i Kasia zostały nagrodzone i wyróżnione.
Gratulujemy dziewczynom, a także pani Annie Zając, która pomagała im w przygotowaniach.