• Nasza szkoła

  Już od ponad stu lat istnienia szkoły pedagogom i uczniom towarzyszy myśl Owidiusza: „Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo” („Kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem”). Jedynie ciężka praca jest receptą na sukces.

 • Wyjątkowe wycieczki

  Zwiedzamy nie tylko najbliższy nam Beskid Niski, ale również bywamy w Bieszczadach, Pieninach i Tatrach. Podziwiamy architekturę Krakowa, Wrocławia, Warszawy… Kształtujemy swe gusta estetyczne, słuchając koncertów w filharmonii, oglądając spektakle w teatrze i projekcje filmowe w kinie.

 • Chór Kantata

  Od 2005 roku działa chór Kantata, który swoimi występami uświetnia uroczystości szkolne i środowiskowe, wzbudzając podziw i aplauz widowni. Przynosi niewątpliwie chlubę naszej szkole.

 • Odkrywamy talenty

  W każdym uczniu, już od najmłodszych lat, odkrywamy i pielęgnujemy uzdolnienia artystyczne, matematyczne, sportowe i inne. Świadectwem naszej pracy są liczne sukcesy w konkursach, olimpiadach, festiwalach i zawodach sportowych.

 • Sukcesy sportowe

  Jesteśmy w czołówce najbardziej usportowionych szkół województwa podkarpackiego. Osiągamy znaczące sukcesy w różnych dyscyplinach: piłce ręcznej, koszykówce, biegach przełajowych…

 • Wysoki poziom nauczania

  Rzetelna i systematyczna praca pedagogów gwarantuje harmonijny i wszechstronny rozwój uczniów oraz otwiera im drzwi do najlepszych szkół ponadpodstawowych w regionie.

Zwycięstwo chłopców z klas sportowych w dwóch turniejach piłki nożnej

W dniach 14-15 grudnia 2018 roku, chłopcy z klas sportowych 5b i 6b uczestniczyli w dwóch turniejach piłki nożnej organizowanych przez Burmistrza Miasta Sieniawy i Prezesa MKS Sokół Sieniawa. W turniejach wzięły udział następujące drużyny: JKS Jarosław, MKS Sokół Sieniawa, UKS Sieniawa, SP Koniaczów, ZSP Posada Górna I, ZSP Posada Górna II. W zawodach świetnie spisali się chłopcy z klasy sportowej 6b, wygrywając oba turnieje. Piłkarze z 5b zdobyli kolejno 2. i 3. miejsce.

Kolejność drużyn w turnieju o Puchar Prezesa MKS Sokół Sieniawa:
1. Posada Górna I
2. MKS Sokół Sieniawa
3. Posada Górna II
4. UKS Sieniawa
5. JKS Jarosław
6. SP Koniaczów

Najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany Mikołaj Kowalski.
 
Kolejność drużyn w turnieju o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Sieniawa:
1. Posada Górna I
2. Posada Górna II
3. UKS Sieniawa
4. Sokół Sieniawa
5. JKS Jarosław
6. SP Koniaczów

Najlepszym strzelcem turnieju został Przemysław Małek.
 
Posada Górna I: Anczakowski Szymon, Bober Szymon, Buczek Kacper, Kowalski Mikołaj, Krukar Jakub, Krukar Patryk, Małek Przemysław, Mazurkiewicz Karol, Michnowicz Kacper, Ostrowski Mikołaj, Rygiel Artur, Tomkiewicz Mateusz, Wiśniowski Kacper.
 
Posada Górna II: Argasiński Błażej, Cetnarski Miłosz, Dąbrowski Maciej, Gacek Klaudiusz, Hanus Szymon, Kaczmar Jan, Kumka Jakub, Macnar Bartosz, Mrozek Michał, Penar Mateusz, Rajs Tomasz, Słupek Gabriel, Władyka Radosłąw.
Opiekunami na turnieju byli Panowie Józef Krzysztyński i Artur Piotrowski.

Gratulujemy!