• Nasza szkoła

  Już od ponad stu lat istnienia szkoły pedagogom i uczniom towarzyszy myśl Owidiusza: „Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo” („Kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem”). Jedynie ciężka praca jest receptą na sukces.

 • Wyjątkowe wycieczki

  Zwiedzamy nie tylko najbliższy nam Beskid Niski, ale również bywamy w Bieszczadach, Pieninach i Tatrach. Podziwiamy architekturę Krakowa, Wrocławia, Warszawy… Kształtujemy swe gusta estetyczne, słuchając koncertów w filharmonii, oglądając spektakle w teatrze i projekcje filmowe w kinie.

 • Chór Kantata

  Od 2005 roku działa chór Kantata, który swoimi występami uświetnia uroczystości szkolne i środowiskowe, wzbudzając podziw i aplauz widowni. Przynosi niewątpliwie chlubę naszej szkole.

 • Odkrywamy talenty

  W każdym uczniu, już od najmłodszych lat, odkrywamy i pielęgnujemy uzdolnienia artystyczne, matematyczne, sportowe i inne. Świadectwem naszej pracy są liczne sukcesy w konkursach, olimpiadach, festiwalach i zawodach sportowych.

 • Sukcesy sportowe

  Jesteśmy w czołówce najbardziej usportowionych szkół województwa podkarpackiego. Osiągamy znaczące sukcesy w różnych dyscyplinach: piłce ręcznej, koszykówce, biegach przełajowych…

 • Wysoki poziom nauczania

  Rzetelna i systematyczna praca pedagogów gwarantuje harmonijny i wszechstronny rozwój uczniów oraz otwiera im drzwi do najlepszych szkół ponadgimnazjalnych w regionie.

Wzorowa frekwencja w całym roku szkolnym

„Ceną wielkości jest odpowiedzialność”.

Winston Churchill

W dniu 18 czerwca 2018 roku na posiedzeniu Rady Pedagogicznej poznaliśmy listę uczniów, którzy w bieżącym roku szkolnym nie opuścili ani jednego dnia w szkole. Wzorową frekwencją poszczycić się może aż 9 uczniów ze szkoły podstawowej i gimnazjum. Nie opuścili oni w całym roku szkolnym ani jednej godziny. Gratulujemy wspaniałych osiągnięć! Poniżej przedstawiamy pełne zestawienie.

Lp.

Imię i nazwisko

Klasa

Liczba opuszczonych godz.

Szkoła Podstawowa

1.

Klaudia Michnowicz

0

5

2.

Julia Penar

IA

1

3.

Aleksandra Wiśniowska

IB

4

4.

Antoni Kaczor

IIIA

1

5.

Dawid Wołczański

IIIA

5

6.

Miłosz Penar

IIIB

0

7.

Bartosz Jakieła

IIIB

2

8.

Patryk Hanus

IVA

4

9.

Paulina Ziemiańska

VA

0

10.

Patryk Krukar

VB

0

11.

Miłosz Smerecki

VIA

0

12.

Kacper Wołczański

VIB

0

Gimnazjum

13.

Wiktoria Zajdel

IIA

0

14.

Kamil Ziemiański

IIA

0

15.

Alan Kasperkowicz

IIB

5

16.

Marcelina Hanus

IIIA

0

17.

Karolina Rygiel

IIIA

0

18.

Anna Kuszel

IIIA

5