Sportowe sukcesy najmłodszych

Dnia 5 czerwca 2018 roku na Stadionie Miejskim w Strzyżowie odbył się etap rejonowy konkursu sportowego „Baw się razem z nami”. Zmierzyły się tu cztery najlepsze drużyny wyłonione w etapach powiatowych. Byli to reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 7 w Krośnie, Szkoły Podstawowej nr 2 w Osobnicy, Szkoły Podstawowej w Posadzie Górnej oraz Szkoły Podstawowej w Żarnowej.
Po bardzo ciężkiej rywalizacji, z minimalną różnicą punktową do zwycięzców, nasza drużyna uplasowała się na 2. miejscu w tych zawodach.
Serdecznie gratulujemy naszym reprezentantom. Byli to: Aleksandra Staroń 3b, Kornelia Kolanko 3a, Marta Telega 3a, Oliwia Penar 4a, Zuzanna Niemczyk 4b, Szymon Niemczyk 3b, Jakub Rajnik 3b, Klaudiusz Gacek 4b, Jakub Siręga 2a, Bartosz Frącek 2a.
Gratulujemy młodym sportowcom i życzymy dalszych sukcesów.