• Nasza szkoła

  Już od ponad stu lat istnienia szkoły pedagogom i uczniom towarzyszy myśl Owidiusza: „Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo” („Kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem”). Jedynie ciężka praca jest receptą na sukces.

 • Wyjątkowe wycieczki

  Zwiedzamy nie tylko najbliższy nam Beskid Niski, ale również bywamy w Bieszczadach, Pieninach i Tatrach. Podziwiamy architekturę Krakowa, Wrocławia, Warszawy… Kształtujemy swe gusta estetyczne, słuchając koncertów w filharmonii, oglądając spektakle w teatrze i projekcje filmowe w kinie.

 • Chór Kantata

  Od 2005 roku działa chór Kantata, który swoimi występami uświetnia uroczystości szkolne i środowiskowe, wzbudzając podziw i aplauz widowni. Przynosi niewątpliwie chlubę naszej szkole.

 • Odkrywamy talenty

  W każdym uczniu, już od najmłodszych lat, odkrywamy i pielęgnujemy uzdolnienia artystyczne, matematyczne, sportowe i inne. Świadectwem naszej pracy są liczne sukcesy w konkursach, olimpiadach, festiwalach i zawodach sportowych.

 • Sukcesy sportowe

  Jesteśmy w czołówce najbardziej usportowionych szkół województwa podkarpackiego. Osiągamy znaczące sukcesy w różnych dyscyplinach: piłce ręcznej, koszykówce, biegach przełajowych…

 • Wysoki poziom nauczania

  Rzetelna i systematyczna praca pedagogów gwarantuje harmonijny i wszechstronny rozwój uczniów oraz otwiera im drzwi do najlepszych szkół ponadpodstawowych w regionie.

Zapraszamy

Po trzech miesiącach działań, w ramach projektu „Moja GMINA - z dołu, z góry i od środka” finansowanego z Programu „Równać Szanse” ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, grupa „Ekspol-DRON” - Rymanów zaplanowała zorganizowanie spotkania nazwanego „Dronada” dla społeczności lokalnej w Sieniawie.
Sytuacja epidemiologiczna uniemożliwia spotkanie w plenerze, dlatego zapraszamy na spotkanie on-line. Mamy nadzieję, że kolejna „Dronada” odbędzie się na otwartej przestrzeni.

Link dostępu do spotkania.
Join Zoom Meeting
https://us04web.zoom.us/j/77275188223?pwd=ay9IdjhBSzJqWEZoOGFRK2V5eWkxdz09

E. T. is inviting you to a scheduled Zoom meeting.
Topic: E. T.'s Zoom Meeting
Time: Dec 12, 2020 10:00 AM Warsaw