• Nasza szkoła

  Już od ponad stu lat istnienia szkoły pedagogom i uczniom towarzyszy myśl Owidiusza: „Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo” („Kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem”). Jedynie ciężka praca jest receptą na sukces.

 • Wyjątkowe wycieczki

  Zwiedzamy nie tylko najbliższy nam Beskid Niski, ale również bywamy w Bieszczadach, Pieninach i Tatrach. Podziwiamy architekturę Krakowa, Wrocławia, Warszawy… Kształtujemy swe gusta estetyczne, słuchając koncertów w filharmonii, oglądając spektakle w teatrze i projekcje filmowe w kinie.

 • Chór Kantata

  Od 2005 roku działa chór Kantata, który swoimi występami uświetnia uroczystości szkolne i środowiskowe, wzbudzając podziw i aplauz widowni. Przynosi niewątpliwie chlubę naszej szkole.

 • Odkrywamy talenty

  W każdym uczniu, już od najmłodszych lat, odkrywamy i pielęgnujemy uzdolnienia artystyczne, matematyczne, sportowe i inne. Świadectwem naszej pracy są liczne sukcesy w konkursach, olimpiadach, festiwalach i zawodach sportowych.

 • Sukcesy sportowe

  Jesteśmy w czołówce najbardziej usportowionych szkół województwa podkarpackiego. Osiągamy znaczące sukcesy w różnych dyscyplinach: piłce ręcznej, koszykówce, biegach przełajowych…

 • Wysoki poziom nauczania

  Rzetelna i systematyczna praca pedagogów gwarantuje harmonijny i wszechstronny rozwój uczniów oraz otwiera im drzwi do najlepszych szkół ponadpodstawowych w regionie.

Eksplo-DRON – ambitni i zaangażowani

Uczennica Zespołu Szkół Publicznych w Posadzie Górnej, Magda Penar oraz czwórka absolwentów, zakwalifikowali się do projektu „Moja Gmina – z dołu, z góry i od środka”, który uzyskał dotację w Ogólnopolskim Konkursie Grantowym Programu Równać Szanse. Projekt, trwający 14 miesięcy, realizowany jest przez Fundację „Jaś Wędrowniczek”. Grupa Eksplo-DRON pozna tajniki nagrywania filmów i fotografowania przy pomocy drona, weźmie udział w warsztatach z zakresu dziennikarstwa, fotografii i samoobrony oraz w wycieczkach: pieszych, rowerowych, autokarowych. Młodzi ludzie będą rozwijać kompetencje m.in. w zakresie komunikacji, samoobrony, kreatywności, przedsiębiorczości oraz przygotowania do wystąpień publicznych. Gratulujemy uczestnikom udziału w tak ciekawym przedsięwzięciu i zapraszamy wszystkich do odwiedzania naszej strony: www.facebook.com/EksploDRON