• Nasza szkoła

  Już od ponad stu lat istnienia szkoły pedagogom i uczniom towarzyszy myśl Owidiusza: „Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo” („Kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem”). Jedynie ciężka praca jest receptą na sukces.

 • Wyjątkowe wycieczki

  Zwiedzamy nie tylko najbliższy nam Beskid Niski, ale również bywamy w Bieszczadach, Pieninach i Tatrach. Podziwiamy architekturę Krakowa, Wrocławia, Warszawy… Kształtujemy swe gusta estetyczne, słuchając koncertów w filharmonii, oglądając spektakle w teatrze i projekcje filmowe w kinie.

 • Chór Kantata

  Od 2005 roku działa chór Kantata, który swoimi występami uświetnia uroczystości szkolne i środowiskowe, wzbudzając podziw i aplauz widowni. Przynosi niewątpliwie chlubę naszej szkole.

 • Odkrywamy talenty

  W każdym uczniu, już od najmłodszych lat, odkrywamy i pielęgnujemy uzdolnienia artystyczne, matematyczne, sportowe i inne. Świadectwem naszej pracy są liczne sukcesy w konkursach, olimpiadach, festiwalach i zawodach sportowych.

 • Sukcesy sportowe

  Jesteśmy w czołówce najbardziej usportowionych szkół województwa podkarpackiego. Osiągamy znaczące sukcesy w różnych dyscyplinach: piłce ręcznej, koszykówce, biegach przełajowych…

 • Wysoki poziom nauczania

  Rzetelna i systematyczna praca pedagogów gwarantuje harmonijny i wszechstronny rozwój uczniów oraz otwiera im drzwi do najlepszych szkół ponadpodstawowych w regionie.

Komunikat

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,

w okresie zawieszenia zajęć w szkole, od dnia 16 marca br., nauczanie odbywa się w formie zdalnej (poprzez pocztę elektroniczną, komunikatory, dziennik elektroniczny). Nauczyciele będą kontaktować się i przesyłać materiały oraz wskazówki do samodzielnego przygotowania w domu. Bardzo proszę rodziców o systematyczne sprawdzanie wiadomości przesyłanych drogą elektroniczną (email, dziennik elektroniczny) i monitorowanie pracy dzieci, a uczniów o solidne wykonywanie zadanych ćwiczeń, zgodnie z wytycznymi otrzymanymi od nauczycieli.
Dla nas wszystkich: nauczycieli, rodziców i uczniów to nowa i trudna sytuacja. Naszym obywatelskim obowiązkiem jest stanąć na wysokości zadania.

Dyrektor szkoły - Piotr Cisek