• Nasza szkoła

  Już od ponad stu lat istnienia szkoły pedagogom i uczniom towarzyszy myśl Owidiusza: „Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo” („Kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem”). Jedynie ciężka praca jest receptą na sukces.

 • Wyjątkowe wycieczki

  Zwiedzamy nie tylko najbliższy nam Beskid Niski, ale również bywamy w Bieszczadach, Pieninach i Tatrach. Podziwiamy architekturę Krakowa, Wrocławia, Warszawy… Kształtujemy swe gusta estetyczne, słuchając koncertów w filharmonii, oglądając spektakle w teatrze i projekcje filmowe w kinie.

 • Chór Kantata

  Od 2005 roku działa chór Kantata, który swoimi występami uświetnia uroczystości szkolne i środowiskowe, wzbudzając podziw i aplauz widowni. Przynosi niewątpliwie chlubę naszej szkole.

 • Odkrywamy talenty

  W każdym uczniu, już od najmłodszych lat, odkrywamy i pielęgnujemy uzdolnienia artystyczne, matematyczne, sportowe i inne. Świadectwem naszej pracy są liczne sukcesy w konkursach, olimpiadach, festiwalach i zawodach sportowych.

 • Sukcesy sportowe

  Jesteśmy w czołówce najbardziej usportowionych szkół województwa podkarpackiego. Osiągamy znaczące sukcesy w różnych dyscyplinach: piłce ręcznej, koszykówce, biegach przełajowych…

 • Wysoki poziom nauczania

  Rzetelna i systematyczna praca pedagogów gwarantuje harmonijny i wszechstronny rozwój uczniów oraz otwiera im drzwi do najlepszych szkół ponadpodstawowych w regionie.

Klasowe spotkania świąteczne

Święta Bożego Narodzenia stwarzają wyjątkową okazją do spotkań nie tylko w gronie rodzinnym, ale również w zespołach klasowych. W dniu 20 grudnia 2019 roku, tradycyjnie już od wielu lat, w naszej szkole odbyły się klasowe spotkania bożonarodzeniowe. Pięknie udekorowane sale, błyszczące choinki, zapalone świece tworzyły wyjątkową, magiczną atmosferę. Łamaliśmy się opłatkiem i życzyliśmy sobie wszystkiego co najlepsze. Przy wigilijnym stole kosztowaliśmy smacznych potraw wigilijnych, śpiewaliśmy kolędy, kultywowaliśmy polskie zwyczaje i tradycje. Wszyscy cieszyliśmy się, że nadchodzą najpiękniejsze święta w roku - Boże Narodzenie.
Serdecznie dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i pomoc w zorganizowaniu klasowych wigilii.
W Nowym Roku życzymy wszystkim dużo zdrowia, radości i tylko dobrych dni.