• Nasza szkoła

  Już od ponad stu lat istnienia szkoły pedagogom i uczniom towarzyszy myśl Owidiusza: „Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo” („Kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem”). Jedynie ciężka praca jest receptą na sukces.

 • Wyjątkowe wycieczki

  Zwiedzamy nie tylko najbliższy nam Beskid Niski, ale również bywamy w Bieszczadach, Pieninach i Tatrach. Podziwiamy architekturę Krakowa, Wrocławia, Warszawy… Kształtujemy swe gusta estetyczne, słuchając koncertów w filharmonii, oglądając spektakle w teatrze i projekcje filmowe w kinie.

 • Chór Kantata

  Od 2005 roku działa chór Kantata, który swoimi występami uświetnia uroczystości szkolne i środowiskowe, wzbudzając podziw i aplauz widowni. Przynosi niewątpliwie chlubę naszej szkole.

 • Odkrywamy talenty

  W każdym uczniu, już od najmłodszych lat, odkrywamy i pielęgnujemy uzdolnienia artystyczne, matematyczne, sportowe i inne. Świadectwem naszej pracy są liczne sukcesy w konkursach, olimpiadach, festiwalach i zawodach sportowych.

 • Sukcesy sportowe

  Jesteśmy w czołówce najbardziej usportowionych szkół województwa podkarpackiego. Osiągamy znaczące sukcesy w różnych dyscyplinach: piłce ręcznej, koszykówce, biegach przełajowych…

 • Wysoki poziom nauczania

  Rzetelna i systematyczna praca pedagogów gwarantuje harmonijny i wszechstronny rozwój uczniów oraz otwiera im drzwi do najlepszych szkół ponadgimnazjalnych w regionie.

Świąteczne spotkania najmłodszych

W dniu 21 grudnia 2018 roku, tradycyjnie już od wielu lat, w klasach edukacji wczesnoszkolnej odbyły się spotkania bożonarodzeniowe. Po odczytaniu fragmentu Pisma Świętego dzieliliśmy się opłatkiem, składaliśmy sobie życzenia. Ze smakiem kosztowaliśmy potrawy wigilijne, śpiewaliśmy kolędy, kultywowaliśmy polskie zwyczaje i tradycje. Nie zabrakło też odwiedzin kolędników. Wszyscy cieszyliśmy się, że nadchodzą najpiękniejsze święta w roku - Boże Narodzenie.
Serdecznie dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i pomoc w zorganizowaniu klasowych wigilii.
W Nowym Roku 2019 życzymy wszystkim dużo zdrowia, radości i tylko dobrych dni.

nauczycielki edukacji wczesnoszkolnej