• Nasza szkoła

  Już od ponad stu lat istnienia szkoły pedagogom i uczniom towarzyszy myśl Owidiusza: „Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo” („Kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem”). Jedynie ciężka praca jest receptą na sukces.

 • Wyjątkowe wycieczki

  Zwiedzamy nie tylko najbliższy nam Beskid Niski, ale również bywamy w Bieszczadach, Pieninach i Tatrach. Podziwiamy architekturę Krakowa, Wrocławia, Warszawy… Kształtujemy swe gusta estetyczne, słuchając koncertów w filharmonii, oglądając spektakle w teatrze i projekcje filmowe w kinie.

 • Chór Kantata

  Od 2005 roku działa chór Kantata, który swoimi występami uświetnia uroczystości szkolne i środowiskowe, wzbudzając podziw i aplauz widowni. Przynosi niewątpliwie chlubę naszej szkole.

 • Odkrywamy talenty

  W każdym uczniu, już od najmłodszych lat, odkrywamy i pielęgnujemy uzdolnienia artystyczne, matematyczne, sportowe i inne. Świadectwem naszej pracy są liczne sukcesy w konkursach, olimpiadach, festiwalach i zawodach sportowych.

 • Sukcesy sportowe

  Jesteśmy w czołówce najbardziej usportowionych szkół województwa podkarpackiego. Osiągamy znaczące sukcesy w różnych dyscyplinach: piłce ręcznej, koszykówce, biegach przełajowych…

 • Wysoki poziom nauczania

  Rzetelna i systematyczna praca pedagogów gwarantuje harmonijny i wszechstronny rozwój uczniów oraz otwiera im drzwi do najlepszych szkół ponadgimnazjalnych w regionie.

Oddaj swój głos na Antoninę Szczęsną i trenera Grzegorza Argasińskiego w finale 59. Plebiscytu Sportowego „Nowin”

Miło nam poinformować, że w powiatowym etapie 59. Plebiscytu Sportowego „Nowin” w Kategorii Sportowiec Junior Roku (dziewczęta) zwyciężyła Antonina Szczęsna (uczennica klasy IIIB, zawodniczka UKS Handball Posada Górna), natomiast w Kategorii Trener RokuPan Grzegorz Argasiński (nauczyciel wychowania fizycznego i trener UKS Handball Posada Górna). Będą oni reprezentowali powiat krośnieński w finale wojewódzkim! Gratulujemy!

Głosowanie w finale wojewódzkim 59. Plebiscytu Sportowego „Nowin” potrwa do piątku, 11 stycznia 2019 roku do godz. 20. Na naszych reprezentantów można oddać głos, klikając w poniższe linki:
Antonina SzczęsnaTUTAJ
Grzegorz ArgasińskiTUTAJ