Julia Szepieniec i Jakub Siręga w finale Podkarpackiego Konkursu Recytatorskiego „Literatura i dzieci”

W dniu 29 listopada 2018 roku w Jasielskim Domu Kultury odbyły się rejonowe eliminacje Podkarpackiego Konkursu Recytatorskiego „Literatura i dzieci - Niezwykłe opowieści”. Tematem tegorocznej edycji były legendy i podania związane z historią naszej ojczyzny. Wśród kilkudziesięciu najlepszych recytatorów z powiatu krośnieńskiego i jasielskiego znaleźli się uczniowie klas edukacji wczesnoszkolnej naszej szkoły, zwycięzcy eliminacji gminnych. Byli to: Julia Deptuch z klasy 2a, Zuzanna Szwarc i Julia Szepieniec z klasy 2b i Jakub Siręga - uczeń klasy 3a. Po znakomitej prezentacji jury nominowało do udziału w finale Julię Szepieniec i Jakuba Siręgę. Doceniono także piękną recytację Julii Deptuch, która otrzymała wyróżnienie.
Zwycięzców zobaczymy w finale konkursu 11 i 12 grudnia 2018 roku w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie. Trzymamy kciuki.
Uczniowie pracowali pod kierunkiem Pań - Klaudyny Trygar-Kubusiak, Alicji Zajdel i Urszuli Koźmy.