Andrzejki 2018

W dniu 29 listopada 2018 roku Samorząd Uczniowski, kierowany przez Panie: Iwonę Kucię i Bernadetę Michnowicz, zorganizował zabawę andrzejkową dla klas 4-8 szkoły podstawowej i III gimnazjum. Przy dyskotekowej muzyce, wybieranej przez Kamila Hanusa, uczniowie od samego początku świetnie się bawili. Dziewczęta z klasy III gimnazjum zachwycały wszystkich oryginalnymi strojami. Uczestnicy zabawy chętnie korzystali z przygotowanych wróżb andrzejkowych. Były to: „serca z imionami przyszłych małżonków”, „ciasteczka z przepowiednią”, „rzut piłeczką do kubków z wodą”, „wróżenie z kart”, „wzory z zapałek”, „kubki z ukrytymi przedmiotami” „kostki do gry”, „lanie wosku przez klucz”. Był też czas na poczęstunek ufundowany przez Radę Rodziców. Nad bezpieczeństwem uczniów czuwali nauczyciele. Wszyscy byli zmęczeni, ale zadowoleni. Mamy nadzieję, że dobre wróżby się spełnią. Dziękujemy za wspaniałą i spokojną zabawę.