• Nasza szkoła

  Już od ponad stu lat istnienia szkoły pedagogom i uczniom towarzyszy myśl Owidiusza: „Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo” („Kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem”). Jedynie ciężka praca jest receptą na sukces.

 • Wyjątkowe wycieczki

  Zwiedzamy nie tylko najbliższy nam Beskid Niski, ale również bywamy w Bieszczadach, Pieninach i Tatrach. Podziwiamy architekturę Krakowa, Wrocławia, Warszawy… Kształtujemy swe gusta estetyczne, słuchając koncertów w filharmonii, oglądając spektakle w teatrze i projekcje filmowe w kinie.

 • Chór Kantata

  Od 2005 roku działa chór Kantata, który swoimi występami uświetnia uroczystości szkolne i środowiskowe, wzbudzając podziw i aplauz widowni. Przynosi niewątpliwie chlubę naszej szkole.

 • Odkrywamy talenty

  W każdym uczniu, już od najmłodszych lat, odkrywamy i pielęgnujemy uzdolnienia artystyczne, matematyczne, sportowe i inne. Świadectwem naszej pracy są liczne sukcesy w konkursach, olimpiadach, festiwalach i zawodach sportowych.

 • Sukcesy sportowe

  Jesteśmy w czołówce najbardziej usportowionych szkół województwa podkarpackiego. Osiągamy znaczące sukcesy w różnych dyscyplinach: piłce ręcznej, koszykówce, biegach przełajowych…

 • Wysoki poziom nauczania

  Rzetelna i systematyczna praca pedagogów gwarantuje harmonijny i wszechstronny rozwój uczniów oraz otwiera im drzwi do najlepszych szkół ponadgimnazjalnych w regionie.

Świąteczne spotkania w klasach edukacji wczesnoszkolnej

Święta Bożego Narodzenia stwarzają wyjątkową okazją do spotkań nie tylko w gronie rodzinnym, ale również w zespołach klasowych. W dniu 22 grudnia 2017 roku, tradycyjnie jak co roku, w klasach edukacji wczesnoszkolnej odbyły się świąteczne spotkania bożonarodzeniowe. Pięknie udekorowane sale, błyszczące choinki, zapalone świece tworzyły wyjątkową, magiczną atmosferę. Dzieląc się opłatkiem życzyliśmy sobie wszystkiego co najlepsze. Ze smakiem jedliśmy pyszne potrawy wigilijne, rozmawialiśmy o polskich zwyczajach i tradycjach, wspólnie kolędowaliśmy przy choince. Wszyscy cieszyliśmy się, że nadchodzą najpiękniejsze święta w roku - Boże Narodzenie.
Serdecznie dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w zorganizowaniu klasowych wigilii, przygotowanie świątecznych potraw i upominków oraz piękne życzenia.

W Nowym 2018 Roku życzymy wszystkim zdrowia i samych pięknych dni.
Wychowawczynie edukacji wczesnoszkolnej: Urszula Koźma, Monika Rygiel, Klaudyna Trygar-Kubusiak, Magdalena Kasperkowicz, Alicja Zajdel i Maria Niemczyk.