• Nasza szkoła

  Już od ponad stu lat istnienia szkoły pedagogom i uczniom towarzyszy myśl Owidiusza: „Gutta cavat lapidem non vi, sed saepe cadendo” („Kropla drąży skałę nie siłą, lecz ciągłym padaniem”). Jedynie ciężka praca jest receptą na sukces.

 • Wyjątkowe wycieczki

  Zwiedzamy nie tylko najbliższy nam Beskid Niski, ale również bywamy w Bieszczadach, Pieninach i Tatrach. Podziwiamy architekturę Krakowa, Wrocławia, Warszawy… Kształtujemy swe gusta estetyczne, słuchając koncertów w filharmonii, oglądając spektakle w teatrze i projekcje filmowe w kinie.

 • Chór Kantata

  Od 2005 roku działa chór Kantata, który swoimi występami uświetnia uroczystości szkolne i środowiskowe, wzbudzając podziw i aplauz widowni. Przynosi niewątpliwie chlubę naszej szkole.

 • Odkrywamy talenty

  W każdym uczniu, już od najmłodszych lat, odkrywamy i pielęgnujemy uzdolnienia artystyczne, matematyczne, sportowe i inne. Świadectwem naszej pracy są liczne sukcesy w konkursach, olimpiadach, festiwalach i zawodach sportowych.

 • Sukcesy sportowe

  Jesteśmy w czołówce najbardziej usportowionych szkół województwa podkarpackiego. Osiągamy znaczące sukcesy w różnych dyscyplinach: piłce ręcznej, koszykówce, biegach przełajowych…

 • Wysoki poziom nauczania

  Rzetelna i systematyczna praca pedagogów gwarantuje harmonijny i wszechstronny rozwój uczniów oraz otwiera im drzwi do najlepszych szkół ponadgimnazjalnych w regionie.

Ogłaszamy Konkurs na Najładniejszą Ozdobę Świąteczną

Samorząd Uczniowski oraz Rada Rodziców przy Zespole Szkół Publicznych w Posadzie Górnej ogłaszają Konkurs na Najładniejszą Ozdobę Świąteczną. Prace oceniane będą w następujących kategoriach:
Szkoła podstawowa:
- klasy 1 – 3: kartka świąteczna,
- klasy 4 – 5: bombka świąteczna,
- klasy 6 – 7: choinka.
Gimnazjum:
- klasy II – III: stroik.
Dnia 5 grudnia 2017 roku w Zespole Szkół Publicznych w Posadzie Górnej odbędzie się Kiermasz Bożonarodzeniowy, na którym będzie można zakupić najlepsze prace konkursowe. Zebrane fundusze zostaną przekazane na potrzeby uczniów naszej szkoły.
Termin składania prac mija 1 grudnia br. Ozdoby prosimy przekazywać Pani Agnieszce Kwolek-Śliwce (sala nr 7).